Patarimai, Straipsniai

Triukiniai paspirtukai – puikus aktyvaus laisvalaikio būdas jūsų vaikui!

Neradai sau tinkamo paspirtuko? Susisiek su mumis – pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią paspirtuką – +370 631 68888

Labai džiaugiamės, kad visus tris vaikus sėkmingai pavyko sudominti šia nauja aktyvia veikla. Dabar nuo ryto iki vakaro jie nori laiką leisti lauke, vos prikalbinu grįžti į namus užkąsti! Visai kaip “mūsų laikais” vaikystėje, kai ištisą vasaros dieną lakstydavome lauke.

Mūsų berniukai labai patenkinti šiais pirkiniais, jau susirado daug naujų draugų ir išmoko triukų. O ir mes su vyru galvojame įsigyti po PRO SCOOTER paspirtukus!

Vis dažniau namuose ir vis rečiau – gryname ore…

Kartu su vyru auginame 3 smalsius ir šaunius berniukus. Mūsų vaikinukai linksmi, aktyvūs, energijos jiems netrūksta. Tačiau vis dažniau pastebėdavome, kad ta energija nukreipiama kompiuteriniams žaidimams. Nepaprieštarausiu tiems, kurie sakys, kad kompiuteriniai žaidimai taip pat gali būti lavinamieji, su tuo sutinku. Tačiau, viskas su saiku. Deja, mus su vyru liūdino tai, kad vaikai kai kada verčiau ėję į būrelius, mieliau norėdavo likdavo namie prie kompiuterio… O besibaigiant mokslo metams, vasaros atostogų laukimas, pirmiausia, jiems asocijavosi su dar daugiau laiko, kurį galės praleisti prie “Playstation” ar kompiuterio. 

Su vyru vis galvojome, kaip būtų šaunu, kad vaikai norėtų leisti daugiau laiko lauke. Tik kaip tą padaryti, kaip juos sudominti? 

Todėl šnekėjomės su pažįstamais, kurie augina įvairaus amžiaus atžalas, klausinėjome, o ką gi veikia jų vaikai.

Bet sprendimas yra!

Iš savo artimos draugės, kurios mažieji labai šauniai sutaria su mūsiškiais, sužinojau, kad šią vasarą su vyru vaikams padovanojo paspirtukus. Ir ne bet kokius, o triukinius! Tai mane labai suintrigavo. Žinoma, norėjau sužinoti viską, juk jos vaikai važinėjimą triukiniais paspirtukais tiesiog įsimylėjo! Draugė juokėsi ir sakė: “Vaikų užimtumas visai dienai – garantuotas!”. Pagalvojau, kaip smagu būtų, jei ir mūsų vyručiai pamėgtų važinėjimą šiais paspirtukais, tai daryti galėtų kartu su Redos (toks mano draugės vardas) vaikais, taip pat susirastų ir naujų draugų! Mano vyras, nuosekliai išieškojęs informaciją apie triukinius paspirtukus bei išanalizavęs jų rinką, pareiškė man, kad privalome padovanoti savo vaikams po triukinį paspirtuką. Išsipildys mūsų noras – vaikai daugiau laiko leis lauke, bendraus su bendraamžiais bei užsiims fizine veikla, kuri dar ir labai linksma!

Žinoma, reikėjo nuspręsti, kokiais triukinių paspirtukų modeliais aprūpinti savo jaunuolius. Reda rekomendavo kreiptis tiesiai į specialistus – Varome.lt komandą, kurie padės mums su vyru priimti sprendimą. Jie mus supažindino su esamais triukinių paspirtukų modeliais bei tipais.

Kokie būna triukiniai paspirtukai? Į kokias kategorijas juos galima suskirstyti?

  1.  PRO SCOOTER – profesionalūs triukiniai paspirtukai. Jie sukurti važinėjimui “skate” parkuose bei gatvėse. Šie triukiniai paspirtukai paprastai yra daug tvirtesni ir lengvesni nei standartiniai paspirtukai, kad galėtų atlaikyti bet kokius smūgius ar kritimus, kurie gali būti patiriami atliekant triukus ar šuolius. Varome.lt asortimente visi MONKEY paspirtukai yra priskiriami šiai kategorijai. Savo 12-mečiui, kuris sparčiai auga, padovanojome MONKEY Pale paspirtuką, kuris yra itin tvirtas, su aukštu vairu bei didesne ir platesne deka, patogia net ir didelės pėdos turėtojams.

Varome.lt komanda rekomenduoja šiuos “Pro Scooters”:

Pro Scooters

  1. Triukinis gatvės paspirtukas (STREET SCOOTER) suaugusiems ir paaugliams. Tai  profesionalus triukinis paspirtukas, kuris yra sukurtas važinėti gatvėse bei “skate” parkuose. Šie paspirtukai yra didesni, aukštesni, su platesne deka, labiau skirti suaugusiems ir paaugliams, yra daug lengvesni ir ypač tvirti, kad galėtų atlaikyti bet kokius smūgius, kritimus kurie gali būti patiriami atliekant triukus ar šuolius. Būtent šios kategorijos paspirtuką, MONKEY Langur išrinkome ir savo 14 metų sūnui, kurį buvo sunkiausia atitraukti nuo kompiuterio.

Štai keletas modelių, kuriuos mums rekomendavo Varome.lt komanda: