Varome.lt

UAB “Aldema ir Ko” sėkmingai vykdanti savo veiklą nuo 2006 metų. Mūsų įmonė nuo pat pradžių užsiima mažmenine ir didmenine prekyba sodo ir daržo technika. Per daugiau nei 14 metų įgyjome daug patirties ir tapome žinomi ne tik Lietuvoje, bet sėkmingai pasiekėme Latvijos bei Estijos rinką.

Patirtis parodė, kad šeimos verslas turi daugiau pranašumų ir galimybių. Bet tuo pačiu, tai yra didelė atsakomybė prieš save ir savo klientą. Todėl šeimos darbas, gali užtikrinti aukštos kokybės rezultatus ir organizuoti verslą pagal savo kliento poreikius.

Augant mūsų pirkėjų poreikiams, augo ir mūsų prekių asortimentas. Dabar savo klientams galime pasiūlyti daugiau nei 1000 įvairių sodo, daržo, žemės ūkio, suvirinimo įrangos, vandens siurblių, el.paspirtukų prekių, jų dalių bei servisą.

Paspirtukai mūsų asortimente atsirado 2018 metais. Tai buvo atsakingas žingsnis.

Rinkomės, klausinėjome, dalyvavome parodose, testavome paspirtukus, kad galėtume savo pirkėjui pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Pradėjome didmeninę prekybą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Per du, darbo su elektriniais paspirtukais, metus, supratome, kad galime pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį. Atsižvelgiant į klientų ir draugų norus, supratome, kad turime labiau pasinerti į šią sritį. Taip mums gimė idėja atsidaryti savo elektrinių paspirtukų parduotuvę, tam, kad galėtume pasiūlyti savo prekę dar didesniam žmonių ratui.

Mes didžiuojamės tuo ką sukūrėme. Mes norime suteikti Jums geriausią aptarnavimą ir galime Jums pasiūlyti geriausią kainą ir servisą.

MŪSŲ IŠSKIRTINUMAS

Esame šeimos verslas. Todėl mums yra svarbus kiekvienas mūsų klientas. Siekiame, kad visas pirkėjo kelias mūsų įmonėje teiktų džiaugsmą, pasitikėjimą ir maksimalų pasitenkinimą.

MŪSŲ VIZIJA

Mūsų viziją labai gerai atspindi šis posakis:
Labiau už praeitį mane domina ateitis, nes joje ketinu gyventi.  (Albert Einstein)