Garantija

Elektrinių paspirtukų GAMINTOJO GARANTIJA:

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus prekėms įsigytoms fizinėje Varome.lt ir internetinėje www.varome.lt parduotuvėse yra suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantija netaikoma susidėvinčioms prekėms ir detalėms ( laidai, stabdžių kaladėlės, guoliai, padangos, žibintai, akumuliatoriai ir pan.), išskyrus gamintojo broku pripažintus trūkumus.

Atlikus garantinį aptarnavimą arba pakeitus sugedusią prekę nauja, garantijos sąlygos prekei galioja likusį garantijos laiką.

Paspirtukų dalims ir aksesuarams gamintojai gali nustatyti kitokius (trumpesnius arba ilgesnius) garantinius terminus, tokiais atvejais yra taikoma prekės gamintojo nustatyta garantija.

Pastaba: Gavęs prekę pirkėjas privalo apžiūrėti elektrinį paspirtuką, ar nėra išoriškai matomų pažeidimų. Pastebėjus elektrinio paspirtuko defektus, trūkumus ar kitus neatitikimus, jeigu tokie yra, apie juos nedelsiant, prieš pradedant naudotis elektriniu paspirtuku, informuoti pardavėją.

Garantija nėra taikoma:

 • Prekei, kuri buvo mechaniškai pažeista, ardyta ar sąmoningai sugadinta.
 • Prekei, kuri buvo naudojama ne pagal paskirtį.
 • Prekei, kurios gedimas atsirado dėl kliento kaltės.
 • Prekei, kuri buvo remontuota ne specializuotame ir įgaliotame gamintojo servise.
 • Prekei, su pažeistais serijiniais lipdukais, plombomis.
 • Prekei, kai neįmanoma identifikuoti jos serijinio numerio dėl pažeidimo ar kitokių veiksnių.
 • Prekei, kurios gedimas atsirado dėl aplinkos veiksnių(audros, lietaus ir kt.). Force majeure (gaisro, potvynio ir kt.) ar atsitiktinių išorės veiksnių šuolių (įtampos šuolio ir kt.)
 • Prekei, kurios gedimas atsirado dėl į įrenginio vidų patekusių skysčių, daiktų, vabzdžių ir kt.
 • Prekei, kuri skirta asmeniniam naudojimui, o buvo naudojama verslo veiklai vykdyti.
 • Prekei, jei pirkėjas nepateikė pirkimą-pardavimą patvirtinančio dokumento (kasos kvito, PVM sąskaitos faktūros, lizingo sutarties ir pan.)
 • Prekei, kurios gedimas atsirado dėl neoriginalių, nesertifikuotų priedų, detalių bei medžiagų naudojimo.
 • Prekės susidėvinčioms detalėms (laidams, jungtims, žibintams, lemputėms, laikikliams, padangoms, dažams, stabdžių kaladėlėms, guoliams, amortizatoriams, korpusinėms dalims, sulankstymo mechanizmui ir kt.
 • Prekei, kuri sugedo dėl nelegalių programų/įrangos įdiegimo.

 Garantinės sąlygos: 

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, garantinis remontas atliekamas nemokamai. Pašalinti dėl gamintojo kaltės atsiradusius gedimus įprastai trunka nuo 2 dienų iki 2 savaičių, skaičiuojant nuo produkto perdavimo i garantinį servisą dienos. Paaiškėjus, kad remontui yra reikalinga detalė, kuri turi būti pristatyta iš užsienio, laukimo terminas yra pratęsiamas iki 45 dienų.

Sugedus prekei prašome susisiekti su pardavėju telefonu +370 631 68888 arba pristatyti prekę į mūsų parduotuvę Ukmergės g. 315A-4; Vilnius LT-06306

Prekes garantiniam remontui, kokybei įvertinti, keisti, taisyti ar grąžinti galite siųsti ir per kurjerį. Tokiu atveju būtina nurodyti adresą:        

Ukmergės g. 315A-4; Vilnius LT-06306 

Prekių transportavimo išlaidas, garantiniam remontui, kokybės įvertinimui, keitimui ar grąžinimui ir/arba po prekės remonto, kokybės įvertinimo, taisymo ar keitimo, apmoka pirkėjas. Siunčiama prekė turi būti tinkamai supakuota, kad ji nebūtų pažeista siuntimo metu. Jei prekė bus pažeista siuntimo metu, garantinio aptarnavimo suteikti negalėsime.

Garantiniai įsipareigojimai galioja tik tuo atveju, jei gedimas įvyko ne dėl mechaninių pažeidimų ar netinkamo naudojimo, bet dėl gamintojo broko. Garantinės sąlygos neįpareigoja nei pardavėjo, nei garantijos suteikėjo nemokamai atlikti gaminio reguliavimo, valymo ar kitų gaminio priežiūros darbų.

Atlikus diagnostiką ir paaiškėjus, kad šiam gedimui nėra taikomas garantinis remontas, klientui siūloma remonto kaina. Klientui atsisakius remontuoti prekę negarantiškai, išrašoma sąskaita už diagnostiką nuo 19 € iki 50 €.

Sąnaudos susijusios su ekspertize, kuri buvo vykdoma siekiant nustatyti ar gedimą sąlygojo gamyklinis defektas, gali būti pateiktos apmokėjimui pirkėjui, jeigu ekspertizės metu nustatoma, jog gedimas atsirado ne dėl gamyklinio defekto.

Pristatę prekę garantiniam remontui, būtina pateikti prekės pirkimo dokumentą.

Prekė turi būti pristatyta pilnos komplektacijos, kokios buvo Pirkėjui nusipirkus (pakrovėjas, instrukcija, raktų komplektas ir t.t.)

Garantiniai defektai pašalinami per Lietuvos įstatymuose numatytą laikotarpį.

Garantiniam remontui elektrinis paspirtukas turi būti pristatytas švarus, kitu atveju už nešvaraus paspirtuko taisymą taikomas 10 € mokestis.

PRODUKTO PRIEŽIŪRA

 • Šį gaminį sukūrė ir surinko profesionalai. Nedarykite netinkamo el. paspirtuko ar jo dalies modifikavimo, kad išvengtumėte prekės sugadinimo ar garantijos praradimo.
 • Surinkdami naują elektrinį paspirtuką, neperveržkite varžtų, kad nesugadinti sriegio ir korpuse neatsirastų įtrūkimų.
 • Reguliariai tikrinkite ratus bei padangas. Pasukite juos kad patikrintumėte, ar jie veikia tinkamai. Prieš kiekvieną važiavimą patikrinkite stabdžius.
 • PADANGOS: Padangose 10“- oro slėgis tūri būti: 3.1Bar, 310Kpa arba 45Psi; Padangose 8,5“- oro slėgis tūri būti: 3.4Bar, 340Kpa arba 50Psi; Padangose 8“- oro slėgis tūri būti: 2,5Bar, 250Kpa arba 36Psi

 

PASTABA: nenaudokite tepimui WD40 (antikorozinės alyvos).

Dėmesio!

Važiavimas paspirtuku gali būti pavojingas Naudodamiesi el. paspirtuku, Jūs prisiimate sau visą atsakomybę. Pardavėjas neatsako už žalą Vartotojo sveikatai, gyvybei atsiradusią Vartotojui naudojantis elektriniu paspirtuku. Elektriniu paspirtuku Vartotojas naudojasi savo rizika, suprasdamas jos keliamą grėsmę. Prieš važiuodami turite būti susipažinę su visomis saugos priemonėmis.

Triukinių paspirtukų GAMINTOJO GARANTIJA:

Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus prekėms įsigytoms fizinėje Varome.lt ir internetinėje www.varome.lt parduotuvėse yra suteikiama 24 mėnesių garantija. Garantija netaikoma susidėvinčioms prekėms ir detalėms ( ratukai, guoliai ir pan.), išskyrus gamintojo broku pripažintus trūkumus. Tam tikroms prekių grupėms gamintojai gali nustatyti kitokius (trumpesnius arba ilgesnius) garantinius terminus, tokiais atvejais yra taikomas gamintojo nustatytas garantinis laikotarpis.

Pastaba: Gavęs prekę pirkėjas privalo apžiūrėti paspirtuką, ar nėra išoriškai matomų pažeidimų. Pastebėjus triukinio paspirtuko defektus, trūkumus ar kitus neatitikimus, jeigu tokie yra, apie juos nedelsiant, prieš pradedant naudotis paspirtuku, informuoti pardavėją.

Gamintojo garantijos trukmė priklauso nuo produkto tipo ir jo naudojimo pobūdžio. Dėl produktų, naudojamų ekstremalioms ar lauko sporto reikmėms, šių produktų garantiniai laikotarpiai paprastai yra trumpesni nei tradicinių produktų.
Tam tikrais atvejais prekinių ženklų gamintojai priims sprendimą ar taikyti garantiją, remdamiesi įrodymais ar produktas buvo pernelyg daug naudotas (dėl ko garantija negali būti taikoma) ar tai vis dėl to gamybos defektas. Atminkite, kad žemiau pateikti laikotarpiai yra apytiksliai. Apimtas laikas gali būti trumpesnis arba ilgesnis, priklausomai nuo produkto ir/ ar prekės ženklo.
Jei atsitiks taip, kad garantijos laikotarpis jau bus praėjęs, negalėsime jums pagelbėti. Tačiau nedvejodami skambinkite arba siųskite el. paštu savo klausimus, kad galėtumėme patarti, kaip pasikeisti ar pasitaisyti sugedusias dalis patiems!
Jei po įsigijimo produktas buvo modifikuotas, garantija negalioja. Metalines dalis (pvz. vairus) trumpinant per ilgį ar plotį – pjūvis padarys gaminį silpnensniu, todėl nebus taikoma garantija. Pamestoms dalims (varžtams, spyruoklėms, dangteliams ir pan) ir dėl pametimo bei netinkamo eksploatavimo atsiradusiems defektams garantija netaikoma.

Triukinių paspirtukų dalių garantiniai laikotarpiai ir sąlygos:

PASPIRTUKAI IR JŲ DALYS
Triukiniai paspirtukai – kiekvienai paspirtuko daliai taikoma atskira garantija. Keičiama tik ta dalis, kuri yra lūžusi / sugedusi. Skirtingos dalys turi skirtingą garantijos laikotarpį.


Vairai:
• Chromoly 
(Chromo molibdeno lydinio plieno) vairai – 3 mėnesiai. Chromuotų vairų garantija paprastai priklauso nuo naudojimo lygio, taip pat nuo įvykusio lūžio tipo. Pavyzdžiui, jei vairas sulūžo tiesiai ant suspaudimo srities, tai paprastai yra dėl to, kad buvo per daug suveržtas ir garantija gali būti netaikoma.
• Aliuminio vairai
 – 1 mėnuo. Aliuminis naudojamas siekiant užtikrinti, kad strypai būtų kuo lengvesni. To trūkumas – naudojama medžiaga yra silpnesnė nei standartiniai chromoly vairai. Dėl šios priežasties aliuminio vairams paprastai netaikoma garantija jam išlinkus arba lenkimo sukeltai žalai, nebent tai akivaizdu dėl to, kad vairas buvo brokuotas. Lūžis bus padengtas garantijos per 1 mėnesio laikotarpį, tačiau tai taip pat priklauso nuo bendros vairo būklės ir įvykusio lūžio tipo.
• Titano lydinio vairai 
– 1 mėnuo. Titano vairai taip pat suprojektuoti taip, kad būtų itin lengvi. Jie skirti patyrusiems riedėtojams ieškantiems lengviausių komponentų. Titano vairai turi 1 mėnesio garantiją, nors tai taip pat priklauso nuo naudojimo ir situacijos.


Ratai, guoliai ir vairo kolonėlės 
yra besidėvinčios paspirtuko dalys, todėl garantija nėra taikoma, nebent jie būtų brokuoti gavus prekę ir apie tai yra pranešta dar nepradėjus naudoti paspirtuko.


Platforma (deck)
 – 3 mėnesių garantija. Atkreipkite dėmesį, kad rėmai bus keičiami tik dėl gamintojo broko, netinkamas naudojimas ar dėl to atsiradę įtrūkimai į garantiją nepatenka. Įtrūkimai, kurie nėra ant suvirinimo siūlių, paprastai rodo netinkamą naudojimą arba nusidėvėjimą, o ne gamybos defektą, todėl garantija netaikoma. Pažeidimams atsiradusiems čiuožiant ant grubaus paviršiaus garantija netaikoma.
Garantija netaikoma ašies varžtams ir stabdžiams, nes jie yra eksploatacinės (besidėvinčios naudojimo metu ) dalys. Be to, šioms dalims sulūžus ir padarius žalos rėmui, garantija nėra taikoma.
Kompresinės sistemos ir SCS 
– 3 mėnesiai. Žalai, kurią sukelia pernelyg stiprus kompresinės sistemos priveržimas, nebus taikoma garantijai, nes tai yra paspirtuko naudotojo, o ne gamintojo klaida. Varžtų deformacijai arba jos sukeltai žalai garantija nėra taikoma, nebent būtų įrodyta, jog defektas jau buvo prekės gavimo metu.
Šakės (fork)
 – 3 mėnesiai. Dažniausia problema, su kuria susiduriama yra šakės įlinkimai ir lūžiai. Garantija bus taikoma, jei žala atsiranda dėl gamybos broko. Garantija netaikoma žalai, kurią sukelia netinkamas naudojimas arba prekės netinkamas surinkimas.
Rankenėlės (grips) 
– guminės ir poliuretano rankenėlės normalaus naudojimo metu nusidėvi, todėl joms netaikoma garantija, nebent prekės gavimo metu būtų matomas brokas.
Švitrinė danga (grip tape)
 – švitrinė danga naudojimo metu nusidėvi, todėl jai netaikoma garantija, nebent prekės gavimo metu būtų matomas brokas. Švitrinės dangos gyvavimo trukmė gali būti prailginta nenaudojant paspirtuko per lietų ir neužteršiant dangos purvu ar smėliu.
Stabdžiai ir purvasaugiai 
– garantija netaikoma, nebent jie būtų brokuoti gavus prekę.
Gnybtai (clamp) 
– 1 mėnuo. Taikoma tinkamai naudojant. Sriegio pažeidimas perveržiant gnybtą, gnybto trynimosi į metalą ir to sukeltiems pažeidimams, bei kitam naturaliam nusidevėjimui garantija netaikoma.