Kaip pirkti

Nusipirkti patikusią prekę “Varome.lt” internetinėje parduotuvėje, yra paprasta.

Jei tikrai apsisprendėte įsigyti mūsų prekę, Jums reikės :

1. Išsirinkti jums patinkančią prekę.
2. Jei reikia pasirinkti spalvą, galingumą, modelį.
3. Užsiregistruoti mūsų sistemoje ir patvirtinti savo užsakymą.
4. Pasirinkti apmokėjimo būdą:

 • Pavedimu (gavę Jūsų užsakymą, nedelsiant išsiųsime Jums sąskaitą faktūrą. Gavę apmokėjimą, per 1-2 d.d. Jums išsiųsime užsakytas prekes);
 • El. bankininkyste (atsiskaitymai yra vykdomi per patikimą Paysera.lt sistemą, kurios dėka būsite tiesiogiai nukreipti į pasirinktą banką);
 • Grynais (atsiskaityti už prekes galite kurjeriui. Paslauga papildomai kainuoja priklausomai nuo prekių krepšelio vertės);
 • PAYSERA (atsiskaitymai yra vykdomi per Paysera sistemą, į kurią būsite nukreiptas tiesiogiai).
 • Išsimokėtinai SB LIZINGU

5. Atlikti apmokėjimą.
6. Gauti savo prekę (-es)

Atsiskaitymas grynaisiais sumokant kurjeriui galimas tik užsakymams Lietuvoje.

Kaip pirkti:

Mūsų internetinėje svetainėje pasirinkite Jums tinkančią prekę ir norimą pirkti kiekį bei spauskite „Į KREPŠELĮ”.
Prieš pirkdami bet kokią prekę, atkreipkite dėmesį į šalia pateiktą aprašymą.

Jei reikia daugiau informacijos, rašykite  info@varome.lt, arba skambinkite mums tel. +370 631 68888

Jei jau išsirinkote viską, ką norėjote, keliaujate į “Prekių krepšelį”. Jei nusprendėte, kad kažkurios prekės pirkti nenorite, galite ją pašalinti, paspaudę „ištrinti”.Jeigu Persigalvojote pirkti, ar norite iš naujo susidėti prekes į krepšelį- spauskite ”IŠVALYTI KREPŠELĮ”. Jei norite sumažinti ar padidinti prekių kiekį krepšelyje, spauskite ” + arba – ženklą ir ‘’ATNAUJINTI KREPŠELĮ”. Jei viskas gerai, spaudžiate “PERŽIŪRĖTI KREPŠELĮ”. Jums atsidarys “KREPŠELIS” kuriame matysite sudėtus į krepšelį PRODUKTUS ir KIEKĮ. Apačioje matysite “KREPŠELIO DYDIS” ir ”IŠVISO” sumą už prekes.

“PRISTATYMAS”- turite pasirinkti pristatymo būdą. Jeigu pristatymas mokamas, jo kaina automatiškai prisidės prie krepšelio sumos.

Paspaudus “TĘSTI APSIPIRKIMĄ” Jus perkels į “PIRKĖJO REKVIZITAI”. Turite pasirinkti “FIZINIS ASMUO” ar “JURIDINIS ASMUO”

Registruojantis Jums reiks užpildyti visas eilutes bei sugalvoti ir patvirtinti slaptažodį.

Paspaudę „Užsiregistruoti ir pirkti“ (o jei perkate ne pirmą kartą ir jau esate užsiregistravę, paspaudus „Prisijungti ir pirkti“), keliaujate į “Apmokėjimo būdo” puslapį. Čia išsirinksite, kaip norėsite apmokėti už prekes: pavedimu, per el.bankininkystės sistemą, PAYSERA ar grynais atsiskaitysite su kurjeriu.

Apmokėję per el.bankininkystės sistemą arba išsirinkę kitą apmokėjimo būdą ir paspaudę “Pirkti” gaunate atsakymą „Sėkmingai gavome jūsų užsakymą“. Tuo metu mes gauname jūsų informaciją su užsakymu. Jei mokėjote per el.bankininkystės sistemą, PAYSERA arba pasirinkote atsiskaitymą grynais su kurjeriu, mes kaip galime greičiau pakuojame užsakytas prekes ir siunčiame Jums per “DPD LIETUVA” arba “VENIPAK LIETUVA” kurjerių tarnybą. Jei pasirinkote apmokėjimo būdą pavedimu, gavę Jūsų užsakymą, išsiunčiame Jums el. paštu sąskaitą faktūrą, o prekes išsiunčiame, kai gauname jūsų apmokėjimą.

Pristatymas:

Užsakymus siunčiame į visus Lietuvos miestus.

Perkant prekių daugiau kaip už 150 Eur, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI VENIPAK kurjeriu (išskyrus Kuršių Neriją*).

Perkant prekių už mažiau nei 150 Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 5 Eur VENIPAK kurjeriu, nepriklausomai nuo prekių dydžio (išskyrus Kuršių Neriją*) .

Į kitas pasaulio šalis, pristatymas pagal susitarimą ir galiojančius kurjerių įkainius.

Užsakymus atliktus iki 14:00 val. išsiųsime tą pačią dieną.

Nemokamai atsiimti užsakymą tą pačią dieną galite mūsų parduotuvėje Ukmergės g. 315A Vilniuje.

* Pristatymas į Kuršių Neriją derinamas atskiru susitarimu.

Pristačius siuntą, kurjeriui pasirašykite tik įsitikinę, kad pakuotė ir prekė nėra pažeista. Priėmus transportavimo metu apgadintą prekę, vėliau pretenzijos dėl sugadintos prekės nepriimamos. 

Užsakymo pristatymo laikas gali keistis dėl šventinių dienų, atostogų ar muitinės patikrinimų.

Jei norite sužinoti apie savo užsakymą, kreipkitės į mus tel. +370 631 68888  arba elektroniniu paštu info@varome.lt

Grąžinimas:

Kokybiškų prekių grąžinimas 

Vartotojas turi teisę nenurodydamas priežasties atsisakyti internetu sudarytos sutarties per 14 dienų. Ši teisė netaikoma  sutartims, nurodytoms CK 6.22810 str. 2 d. (prekės, kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių; greitai gendančios prekės ar prekės, kurių galiojimo laikas yra trumpas; specialiai vartotojui pagamintos prekės ir kt.).

Pinigų grąžinimo terminas yra 14 kalendorinių dienų, šis terminas  skaičiuojamas nuo pardavėjo patvirtinimo apie prekės defektus arba nuo tos dienos, kai Pirkėjas pranešė, kad atsisako sutarties ir grąžina prekes pardavėjui.

Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
 • Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
 • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjui nusipirkus;
 • Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą.
 • Prekę grąžinimui galite siųsti ir per kurjerį. Tokiu atveju būtina nurodyti adresą: Ukmergės g. 315A-4; Vilnius LT-06306.
 • Prekės transportavimo išlaidas, grąžinant prekę pardavėjui, apmoka Pirkėjas.
 • Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko prekių grąžinimo sąlygų.

Praėjus daugiau kaip 14 (keturiolika) dienų nuo prekės pristatymo dienos, prekių grąžinimui taikomos Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso normos.

Jeigu gavote nekokybišką ar kelionės metu pažeistą prekę, kreipkitės į ”VAROME.LT” komandą ir mes padėsime surasti Jums tinkamiausią sprendimą.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto parduotuvėje įsigytos prekės ar paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p.tarnyba@vvtat.lt, tel. 852626751, interneto svetainėje www.vvtat.lt. Taip pat Elektroninio vartotojų ginčų sprendimo platformoje http://ec.europa.eu/odr/.

Garantija:

Mūsų paspirtukams suteikiama 24 mėnesių garantija.

6 mėnesių garantija baterijai ir įkrovikliui.

12 mėnesių arba 1000 km. garantija vidinėms detalėms.

Jei turite daugiau klausimų bei pageidavimų, būtinai rašykite info@varome.lt arba skambinkite . +370 631 68888

Jeigu prekei nenustatytas kokybės garantijos terminas, vartotojas reikalavimus dėl prekės trūkumų gali pareikšti ne vėliau kaip per 2 metus nuo prekės įsigijimo dienos.